Ακόμη μια επιτυχία για Ζάρρου – Κραββαρίτη στο Παμπελοποννησιακό πρωτάθλημα Beach Volley Κ-19 @ Ξυλόκαστρο

Δεν κατάφερα να παρακολουθήσω το Πελοποννησιακό πρωτάθλημα Beach Volley Κ-19 που διεξήχθη στο Ξυλόκαστρο αυτό το διήμερο, όμως οι συμμετοχές ήταν πολλές και έγιναν όμορφοι αγώνες.

Για ακόμη μια φορά πάντως, το Ξυλοκαστρινό δίδυμο που όπως όλα δείχνουν θα μας προσφέρει πολλές συγκινήσεις στο μέλλον, αυτό της Βικτώριας Ζάρρου και της Κωνσταντίνας Κραββαρίτη, που είναι και αθλήτριες βόλλεϋ με τον Απόλλωνα Ξυλοκάστρου, τα κατάφερε μια χαρά.

Μπορεί να μην προκρίθηκαν στον τελικό όπως μας έχουν συνηθίσει καθώς αποκλείστηκαν από μια εξίσου δυνατή ομάδα, όμως στον μικρό τελικό πήραν τη νίκη απέναντι σε ομάδα της Πάτρας με 2 – 1 σετ και κατέκτησαν την τρίτη θέση.